Анонси

Прогулянка потягом і сніданок машиніста: Гайворонська громада влаштує туристичний фестиваль «GoodoK_Fest»

. 3219

У травні проведуться перший фестиваль, присвячений порятунку вузькоколійки в Гайвороні, а також розвитку туристичного бренду громади. 

175709526 4006369816113498 4017728184807791035 n

Детальніше про «GoodoK_Fest» “Гречці” розповіла заступниця міського голови Гайворона Юлія Пошенко. Саме міська рада підтримала ідею та стала організатором такого туристичного фестивалю. 

– Крім збереження та популяризації Гайворонської вузькоколійки є мета популяризувати туристичний потенціал громади та залучити потенційних інвесторів, – каже Юлія Пошенко. 

Протягом квітня-травня в громаді проводитимуть конкурси на кращий вірш та малюнок про Гайворонську вузькоколійку, виготовлять логотип і брендовану продукцію фесту. 

А вже 21 травня у Гайвороні запрошені науковці, краєзнавці зберуться на всеукраїнську науково-практичну конференцію та обговорення туристичного бренду Гайворона. Крім того, для цих учасників влаштують екскурсію краєзнавчим музеєм та містом.

А вже 22 травня стартує відкриття «GoodoK_Fest». Театралізоване ретро дійство відбуватиметься спочатку на пероні, а далі – на місцевому стадіоні. І триватиме фестиваль до пізнього вечора. 

За словами посадовці, фестом уже зацікавилася туристична агенція з Одеси. Каже, найбільше їх цікавить прогулянка потягом. 

У програмі фесту також виставка раритетної залізничної техніки, сніданок машиніста, хода залізничників. А ще різні майстер-класи та атракціони, зокрема, для дітей. Заплановані ще хореографічний флешмоб, художні виставки, різні ярмарки, фотопленер та концерт з дискотекою. Учасників фестивалю також пригощатимуть польовою кухнею. 

Нагадаємо, як чиновників прокатали в старовинному паротязі, аби привернути увагу до порятунку Гайворонської вузькоколійки.

Фото Гайворонської міськради

Поширюйте

Коментуйте


Реклама