Анонси

Підлітків з Кіровоградщини запрошують до безкоштовного екотабору

. 1379

House of Europe запрошує підлітків 14-16 років з усієї України до табору «Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток».

182908399 492471768771024 1285018026722831171 n

Як повідомили організатори, участь безкоштовна. Діти на два тижні стануть жителями екопоселення під Києвом, у міжнародному дитячому центрі «Артек», з 16 по 29 липня.

Щодня діти будуть дізнаватися більше про екологію, втілювати принципи сталого розвитку на практиці, знайомитися з розмаїттям мов ЄС, грати, дискутувати та дивитися фільми.

Будемо вести здоровий спосіб життя, мінімізувати відходи й споживання енергії, сортувати сміття, піклуватися один про одного та природу. Оберемо для себе професії майбутнього та спробуємо як це — змінювати світ. Урбаністи, екоархітектори, науковці, екомитці, захисники лісу, екопідприємці, кліматичні активісти, дизайнери-ресайклери — знайдеться робота для кожного, — йдеться в повідомленні.

Хто може взяти участь

Активні підлітки 14-16 років з усієї України, які переймаються майбутнім планети й хочуть на нього вплинути. Ми раді усім, особливо: дітям, яким довелося переїхати через конфлікт на сході України, мешканцям сіл та містечок. Ми також чекаємо на підлітків з інвалідністю та особливостями розвитку, якщо вони автономні, —  повідомили організатори.

Що потрібно для участі

Бажання дитини взяти участь. Попросіть її коротко розповісти про те, чому вона хоче приєднатися, та долучіть відео, аудіо, есе або малюнок на тему табору. Смартфон з будь-якою операційною системою. Дитині потрібно буде встановити наш додаток з іграми та квестами.

Щоб подати заявку заповніть форму на онлайн-платформі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама