Анонси

У Кропивницькому відбудеться творчий фестиваль “Єврофест – 2021”

. 1062

З 12 по 15 травня у Кропивницькому в стінах ЦДЮТ відбудеться традиційний Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи “Єврофест – 2021”. Тема цьогорічного фестивалю “Європейська інтеграція. Спільне бачення. Спільна дія. Сильніша Україна”.

evr1

Всеукраїнський творчий фестиваль проводиться з метою знайомства дітей та молоді України з історією та культурою країн Європи засобами різних видів дитячої творчості, популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі. Участь у ньому беруть діти та молодь з усіх областей України. Загальна кількість учасників заходу складає понад 1000 осіб, віком від 9 до 21 року.

У програмі фестивалю церемонії відкриття та закриття, за участю представників влади, національних діаспор та громадських об’єднань; інтелектуальні ігри, тематичні сесії, презентації колективів – учасників конкурсної програми, квести, майстер-класи, вікторини, аніматори, виставки, презентації.

Переможців визначатимуть у кількох конкурсах: "Квіз країнами Європи", конкурс фотоколажів "Європа в Україні", конкурс світлин "Європейська Україна в моєму об’єктиві", конкурс постерів "Європа в Україні", конкурс коміксів "Міфи євроінтеграції", конкурс "EURO DANCE community", конкурс "EURO ART".

Організатори Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, Український державний центр позашкільної освіти, Міжнародна асоціація позашкільної освіти, комунальний позашкільний навчальний заклад Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, громадська організація "Молодіжне громадське об’єднання "Центр".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама