Анонси

Веломандрівники покажуть красу Кіровоградщини на фотовиставці

. 432

5 червня о 12.00 у Музеї мистецтв відбудеться професійна фотовиставка «Веломандрівки Кіровоградщиною 2020».

192700645 968274177256455 8152916143820849903 n

Ініціаторами виставки стала Асоціація «Велокроп» (#velokrop, #велокроп, #Велосипедний Кропивницький) – це громадське об’єднання, яке включає в себе поціновувачів різних видів велосипеду з різними мотиваціями, але ключовим є слово «об’єднання».

Фотовиставка називається професійною не через те, що фото на експозиції зроблені професійними фотографами, а через те, що відбирали найкращі фото професійні фотографи та знавці активного туризму. Це відомі в місті люди: Олександр Каприця, Олег Шрамко, Максим Гуцалюк, Олександр Майоров. Відбір відбувався онлайн, члени журі не мали інформацію про авторів фото. В своєму виборі вони керувалися своїми знаннями, досвідом і власним творчим Світоглядом. Як результат, з майже трьохсот робіт, до друку і на виставку потрапило 48 найкращих фоторобіт!

Звертаємо увагу, що роботи надруковані не на фотопапері. Це сучасний поліграфічний друк на спеціальному полімері, що робить виставку цікавою не тільки з точки зору місця і змісту роботи, а ще й з точку зору сучасної подачі візуальної інформації.

На фото представлені фото з 11 районів минувшого адмінподілу області. Це перша подібна фотовиставка. Якщо кропивничанам і гостям міста вона сподобається – зробимо її щорічною.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама