Анонси

Кропивничанка Любов Єременко презентує збірку віршів "Вростання в асфальт"

. 886

Завтра, 4 червня, відбудеться презентація книги Любові Єременко "Вростання в асфальт". Збірка поезії побачила світ цьогоріч навесні. 

194009407 340334234178008 3656965910875543180 n

Це збірка вибраних віршів, які написані протягом десяти років. Вона містить шість розділів, в яких поезії поєднані спільними образами, ідеєю та настроєм.

Загалом книга про прості людські істини: про любов, про необхідність співчуття та турботи, про уміння розуміти один одного без слів, про біль втрат на Східному фронті і проблему пам'яті, про постійне долання людиною життєвих перешкод та духовне відродження і зцілення.

Книга "Вростання в асфальт" видана у видавництві "Імекс-ЛТД" у рамках обласної програми розвитку книговидання та книгорозповсюдження. Передмову написав Василь Бондар. На обкладинці та в книзі розміщені світлини кропивницького фотографа Сергія Марущака.

Презентація нової книги відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка. Старт – 15:30.

Довідка: Любов Єременко (Гонжа) народилася 5 вересня 1981 року в селі Спасове Новгородківського району. Закінчила філологічний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (2004 рік). Працювала в засобах масової інформації. Нині на державній службі.

Віршувати почала у шкільні роки. Брала участь у різних творчих конкурсах та проєктах для дітей, які організовувала районна газета "Новгородківські вісті".

У студентські роки була учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів (Київ-Ірпінь, 2000), Всеукраїнського фестивалю поезії "Молоде вино" (Київ, 2003), конкурсу молодих літераторів "Гранослов-2003" та інших заходів. Відвідувала літературні студії "Обрій" та "Ліра".

Поетичні добірки опубліковані в обласних газетах, у всеукраїнських літературно-мистецьких виданнях "Вежа", "Дзвін", у колективних збірках. Її вірші звучали в програмах радіо і телебачення.

Автор книжки власних поезій "З відблиском сльози" (2004 рік) та співавтор поетичної збірки "Тройзілля" (у співавторстві з Юлією Гладир та Надією Гармазій, 2009 рік).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама