Анонси

Приготуйте терпіння і документи: поблизу Олександрівки відбудуться навчання СБУ

. 1767

 

15-17 червня Служба безпеки України в Кіровоградській області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

 

7OblHeXPT51ioicrzB0bGnCfrdNw3rhq7IU2bwpm

Масштабні тренування відбудуться на території Олександрівської ОТГ Кропивницького району в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Під час навчань буде відпрацьовано алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам, а також перевірено рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму: обмеження або заборона пересування людей та руху авто, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Кіровоградській області звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців та попереджує про необхідність мати при собі під час проведення навчань відповідні документи.

Тренування проводяться у повній відповідності до вимог діючого законодавства України з безумовним дотриманням прав та свобод людини.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій просять повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама