Анонси

Від тортів на вокзалі до Великобританії: у Знам'янці запрошують на бізнес-сніданок

. 1139

3 липня о 10.00 у Знам'янці запрошують на бізнес-сніданок про «Не-успіх» з підприємницею Наталею Прядкою, яка з 2004 року працює як фрілансер.

206810117 165914772260782 6775912185532713992 n

Як повідомила Ірина Варакута, регіональна керівниця ГО «Інша Жінка / Divergent Woman», бізнес-сніданки про «НЕ-успіх» це - серія щомісячних зустрічей за чашкою кави або чаю з жінкою, що самореалізується і готова відверто розповісти про свої помилки, невдачі, факапи та все те, що змушує зупинятися, перешкоджає, заважає та, нарешті, веде до успіху.

У суботу говоритимуть про досвід роботи онлайн, фріланс: міфи, реальність та підводні камені.

Наталею Прядка має більше 20 років досвіду в бізнесі (як податковиця, директорка різних підприємств, головна бухгалтерка) закінчила аспірантуру з економіки, вебдизайнер, таргетолог, створює чат-боти. Наставниця стартапів.

Працює в ніші інвестиційних проєктів (тендери, гранти) в сфері екології та захисту навколишнього середовища. Допомагає знайти інвесторів, пожертви та підключати краудфандинг для стартапів.

На бізнес-сніданку Наталя розповість про:

  1. Свій шлях від торгівлі тортами під потягами на знам'янському залізничному вокзалі до поразки та «еврики» проєкту у Великобританії.
  2. Власний досвід пошуків грошей в інтернеті: як для підприємця, так і для фрілансера с 0 знаннями.
  3. Те, як здобути власний дороговказ до мети.

Реєстрація обов'язкова за посиланням.

Місце зустрічі: кав'ярня "Кіт рекомендує", вул. М. Грушевського, 31б, (біля магазину "ТВОЕ", центр міста Знам'янка).

Вартість участі - 100 грн. Зібрані кошти використають на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО "Інша Жінка" в Знам'янці та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама