Анонси

У Кропивницькому покажуть мелодраму Романа Балаяна "Ми є. Ми поруч"

. 2820

У кінотеатрі "Портал" о 10.00 відбуватимуться сеанси української мелодрами "Ми є.Ми поруч". Головні ролі в стрічці зіграли Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова.

 

bal

Хронометраж фільму 90 хв. Режисер Роман Балаян.

Прем’єра фільму відбулася на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі Варшавського кінофестивалю 2020.

Мелодрама розповідає про раптову зустріч хірурга та загадкової дівчини, яка перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

“Був сценарій “Ангел”, який я придумав у 1990 році на пішохідному мості в Парижі. Герой хоче стрибнути з мосту, але з води раптом лунає жіночий голос: “Допоможіть!”. Рената Літвінова з моїх слів написала заявку, аби подати в радянське Держкіно. Відмовили. Через 20 років я розповів про це знайомому, він схопився за голову: “Ми думали, що то сценарій Літвінової, а ми її терпіти не могли. Якби ми знали, що це ти!”, – цитує "Нове українське кіно" Романа Балаян.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама