Анонси

Письменників-початківців запрошують на Карпатську літературну резиденцію

. 733

Письменників-початківців запрошують позмагатись за місце в Карпатській літературній резиденції. Заявки можна подати до 31 липня.

173525286 194730429325675 1859811104170780548 n

Коли: 2-16 вересня, 20 вересня-4 жовтня 2021 (два заїзди на вибір).

Де: смт Славське, Сreative Residence MC 6.

Автори-початківці у рамках конкурсу мають заповнити гугл-форму https://forms.gle/nDSJFqp3rr3RtdAbA до 31 липня 2021 23:59, в якій зокрема прикріпити:

  • Резюме або коротко автобіографічну довідку.
  • Есей на тему “Дія відбувається в Карпатах” (обсягом до 3 сторінок).

Есеї конкурсантів оцінюватимуть члени журі анонімно (найбільше до уваги братиметься оригінальність і стилістична вправність авторів). Будуть відхиляти тексти, які містять заклики до насильства, дискримінацію за національними, ґендерними, релігійними ознаками, плагіат тощо.

Усі учасники мають бути старшими 18 років і готовими брати участь у резиденції протягом 14 діб у визначений умовами час.

Відбір резидентів відбудеться на конкурсній основі. Кількість відібраних авторів-початківців: вісім (четверо на кожен заїзд). Автори-учасники попередніх резиденцій можуть подаватися повторно.

Результати відбору оголосять не пізніше 7 серпня 2021 на фейсбук-сторінці та інстаграм-сторінці КЛР.

Умови резиденції: усім резидентам КЛР забезпечується триразове харчування, проживання на території Creative Residence, а також відшкодовуються транспортні витрати у розмірі 1000 грн на людину.

Бонуси для резидентів КЛР: нетворкінг з іншими учасниками, наставництво від почесних гостей резиденції – відомих письменників, цикл практичних лекцій від запрошених спікерів і команди проєкту «Як увійти у світ сучасної літератури», індивідуальну консультацію та редагування есе, публікацію есе в антології проєкту, участь у формальній і неформальній програмах КЛР.

Попередні автори-резиденти КЛР: Софія Волковецька, Владислав Івченко, Люба-Параскевія Стринадюк, Наталія Коваль, Марія Титаренко, Юлія Джугастрянська, Дарина Попіль.

За результатами резиденції Марія Титаренко видала свою першу книгу есе «Комунікація від нуля» (ВСЛ, 2019), а Люба-Параскевія Стринадюк видала чергову книгу «Як я 'му жити на полонині» (Піраміда, 2018).

Проєкт підтримує Український культурний фонд.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама