Анонси

У спідницях та з музиками: у Кропивницькому влаштують майстер-клас з традиційних танців

. 1023

У рамках відзначення триріччя з дня заснування етнопроєкту «Баби Єльки» 13 липня відбудеться майстер-клас із традиційних народних танців, записаних командою під час експедицій Кіровоградщиною. Вчитимуть усіх охочих танцювати просто неба на вулиці Дворцовій. 

214572141 830381194274376 3623635242621054163 n

Як повідомляють організатори, захід триватиме з 18.00 до 21.00 біля приміщення етнолабораторії «Баба Єлька», що по вулиці Дворцовій, 12.

– Під час експедиції проєкту у село Копенкувате Голованівського (колишнього Новоархангельського) району вдалося записати падеспанець, краков’як, карапєт, нарєчєньку, яблучко, зайчика і три види польки. Зафіксовані у Копенкуватому танці команда «Баби Єльки» вивчала за допомогою відеозаписів і під керівництвом відомого українського фольклориста й музиканта Іллі Фетисова. У результаті підготували майстер-клас для всіх охочих наблизитися до народної танцювальної культури, – зазначили в пресанонсі.

Музичний супровід забезпечать сільські музики – бубніст у третьому поколінні Григорій Нечипоренко та художній керівник «Перевесла» Анатолій Форманчук.

Серед танців, які вивчатимуть буде й падеспанець, відеозапис якого набрав більше мільйона переглядів на сторінці «Баби Єльки» у Фейсбук.

Бажаний дрес-код – спідниці (для жінок) і зручне взуття для танців.

Вітаються благодійні внески, які підуть на оплату приїзду і праці музикантів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама