Анонси

Педагогів Кіровоградщини запрошують на всеукраїнський освітній форум

. 537

11 серпня в Києві відбуватиметься освітній форум “Як навчати доброчесності в початковій школі”.

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS9hODlmNDc0OTU5NmJmZGUzNjQwNTY5Zjk1L2ltYWdlcy9mNzU3NzQ0NS1iZjdmLTYyMGEtNzJjMC04MDk0NDYyMTFmNTQucG5n

Організатори – громадська організація “Смарт освіта”. Захід триватиме з 10:00 до 18:00. 

На подію запрошені вчителі початкових шкіл, завучі та директори шкіл з різних куточків України, а також представники громадських організацій, державних інституцій, партнерів організації та ЗМІ. 

Зареєструватися для участі можна за цим посиланням до 1 серпня. 

Участь безплатна за умови реєстрації та проходження добору. Вартість проїзду педагогам не з Києва компенсують.

Програма форуму:

9:00 – реєстрація учасників.

10:00 – офіційне відкриття форуму. Гостей вітатимуть голова правління ГО “Смарт освіта” Галина Титиш, директор ДУ “Український інститут розвитку освіти” Вадим Карандій та керівник департаменту країн Східного партнерства ChildFund Deutschland Богдан Андрощук. 

10:15 – презентація курсу “Уроки доброчесності” від його авторів.

11:00 –  панельна дискусія. Про те, як навчати доброчесності в суспільстві з цінностями виживання, дискутуватимуть ексміністерка освіти і науки України (2016-2019) Лілія Гриневич, політолог та експерт з довготермінових стратегій Євген Глібовицький, голова правління ГО “Смарт освіта” Галина Титиш, голова Ради ГО “ЕдКемп Україна” Олександр Елькін, директор УІРО Вадим Карандій, керівник департаменту країн Східного партнерства ChildFund Deutschland Богдан Андрощук та соціологиня й дослідниця цінностей Вікторія Бриндза.

12:30 – розмова із практиками: чому і навіщо варто проводити “Уроки доброчесності” у вашій школі? Поради директорам дає директорка школи №5 м. Києва Світлана Олексюк. З вчителями порадами ділиться вчителька вищої категорії пілотного класу НУШ школи №294 м. Києва, методистка міського науково-методичного центру Ольга Мірошникова.

13:00 – майстер-клас із вчителями пілотних шкіл проєкту “Уроки доброчесності”. Практичне заняття, де учасники отримають рекомендації, як комунікувати дітям доброчесність через персонажа Інт’ОКа.

14:00 – обідня перерва.

15:00 – майстер-клас у форматі фасилітованого обговорення "світове кафе". Фасилітаторка та тренерка з інституційного розвитку Наталя Церклевич і фасилітаторка бізнесових та освітніх заходів Наталя Орлова проведуть групову роботу з учасниками, визначивши місце сім’ї та цінностей у сучасній школі.

16:20 – лекція сімейної та дитячої психологині Світлани Ройз про те, як сформувати середовище довіри для розмов про цінності.

17:05 – підсумки, закриття події.

По завершенню форуму всі учасники отримають комплект навчальних матеріалів для своєї школи. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама