Анонси

Сторімейкер: громадянській журналістиці можна навчитись онлайн

. 783

«СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» пропонує освітній онлайн-курс, викладений стисло, але ґрунтовно, зрозуміло та з яскравими прикладами, вивчивши який, можна краще орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі, стати його активною частиною та впливати на події.

Depositphotos 62317539 s 2019

Ви зрозумієте, як створюються сюжети та матимете можливість самі стати ньюсмейкером, освоїте навички роботи зі своїми ґаджетами, зможете створювати професійні фото- та відео сюжети і, що дуже важливо в сучасних умовах – захистити себе та свої персональні дані в мережі Інтернет.

На кого орієнтований онлайн-курс?
Курс орієнтований на всіх, хто відчуває в собі нахил до журналістики, - незалежно від віку, сфери праці, напрямку в навчанні тощо.
Якщо ви учень старших класів загальноосвітньої школи, то, можливо, курс громадянської журналістики настільки зацікавить вас, що спонукає до подальшого навчання на журналіста. А якщо ж ви студент, то інформація, подана в курсі, може стати для вас своєрідним факультативним предметом.
Якщо ви полюбляєте робити селфі чи цікаві фотографії на свій телефон, то за допомогою курсу ви підвищите свій професійний рівень та зможете перейти з аматора на вищий щабель професійності.
Хто розробив онлайн-курс «СторіМейкер: Школа громадянської журналістики»?
Онлайн-курс StoryMaker було створено в США в 2012 році за ініціативою таких потужних міжнародних організацій, як Small World News, The Guardian Project, Free Press Unlimited, Scal.io, які розробили його для країн, у яких іде війна, щоб дати можливість людям отримувати точну та не спаплюжену заполітизованими ЗМІ інформацію про реальний стан речей. А коли на Сході нашої країни розпочалась неоголошена війна, щоб допомогти тим, хто має що сказати, зробити це так, аби їх почули, українські медіаексперти створили проект «Сторімейкер: Школа громадянської журналістики».

З чого складається онлайн-курс з громадянської журналістики?
Перша частина курсу теоретична, включає шість розділів - «Журналістика», «Безпека», «Аудіо», «Фотографія», «Відео» та «Сюжет» - в кожному з них від п’яти до десяти уроків.

Для перевірки рівня засвоєного матеріалу на звершення курсу пропонуємо пройти підсумковий тест. Це 90 запитань, які вибрані з питань для самоконтролю – по 15 з кожного розділу. Якщо ви наберете 75 балів із 90 можливих, то отримаєте міжнародний сертифікат від Школи «СторіМейкер» та GPD Charitable Trust. Тривалість підсумкового тесту закладена в межах 30-45 хвилин.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама