Анонси

У Кропивницькому «Dva Dereva» влаштують концерт на даху

. 890

21 серпня на даху Гончаренко центру відбудеться концерт гурту «Dva Dereva».

227436569 2817353781909941 3469302219546384893 n

«Dva Dereva». Фото з фейсбук-сторінки проєкту

– Це музика поза часом, народжена за допомогою архаїчних музичних інструментів і голосу, але й із використанням сучасних електронних пристроїв. Цілющі вібрації тибетських співочих чаш, флейт і священних наспівів – у поєднанні із містичним звучанням синтезаторів допомагають сповільнити потік думок і відсторонитися від повсякденної суєти, почути свої справжні бажання і прагнення, повернутися до себе справжніх,йдеться в анонсі. – Приносьте з собою пледи та ковдрочки, щоб зручно і тепло сісти на дерев'яному даху. 

Концерт стартує о 18.30 (вул. Велика Перспективна, 4а, вхід до двоповерхової будівлі збоку). Захід – безплатний. Кількість місць обмежена, тому потрібно попередня реєстрація за посиланням

***

Проєкт «Dva Dereva» виконує атмосферну електронно-акустичну музику з елементами ambient, drone, trip hop та tribal ambient. Виконує як власні композиції, так і індійські, тибетські мантри в авторській інтерпретації.

Гурт брав участь у фестивалях «Kaleidoscopie», «Vibronica», «Chillary», «Vedalife», «Babylon Escape», «Avatar», «Carpathian Yoga Fest», «Art-Labyrinth». Торік у грудні проєкт випустив новий альбом «Паралельні шляхи просвітління» (Parallel Ways Of Enlightenment), який був виданий на лейблі Microcosmos Records, резидентом якого колектив відтепер і є.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама