Анонси

У Кропивницькому відбудеться масовий забіг по бездоріжжю (ОНОВЛЕНО)

. 674

У Кропивницькому 10 жовтня відбудеться трейловий забіг - Krop River Trail.

 

IMG 9236

Як повідомили оганізатори, це щорічний масовий забіг по бездоріжжю околицями міста з дистанціями 6 км, 12 км і 20 км.

Його мета популяризація здорового способу життя і дбайливого ставлення до природи. Бігове містечко, старт і фініш будуть розташовані у обласному центрі туризму по вулиці Соколівська, 2.

Маршрут пролягає через мальовничі місця долин Інгулу та Сугоклії: від парку Перемоги, міського кар’єру, і до Завадівки.

Чисте повітря, незаймана природа, ліс, гранітні скелі і дух суперництва – ось що чекає учасника Krop River Trail. Цей неординарний спосіб відпочинку, активного дозвілля з фізичною активністю переживає бум у світі. В Україні і місті масова бігова культура лише починає розвиватись, – йдеться в повідомленні.

1200х630 01

У програмі забіги для дорослих на 6 км, 12 км і 20 км, безкоштовні дитячі забіги (до 14 років), гаряче фінішне частування, подарунки учасникам і цінні призи переможцям забігів. Незабутні емоції подарують природні красоти маршрутів, музична підтримка на старті, світлини від професійного фотографа, пункти з водою і харчуванням, дизайнерська медаль фінішера і тусовка у колі друзів.

ОНОВЛЕНО. Наразі реєстрація учасників завершена.

Реєстрація на дитячі забіги буде відкрита 20 вересня.

До забігу бажаючі можуть подолати дистанції на пробіжках, тренуваннях організованих KroRunClub або взяти участь у волонтерських екоакціях.

Не рекомендується брати участь за відсутності постійних бігових тренувань, наявності протипоказань для занять спортом. Важливо пройти медичне обстеження і отримати консультацію спортивного лікаря.

Фото: Олександр Майоров

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама