Анонси

Перша прем’єра сезону: у Кропивницькому покажуть документальну виставу про війну «Іду за Вас!»

. 1807

У Кропивницькому покажуть документальну виставу «Іду за Вас», засновану на реальних подіях з життя та бойових буднів бійців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

idu10

Вистава буде першою прем’єрою театрального сезону 2021 – 2022. Про її особливості розповів головний режисер театру Євген Курман.
- Не поспішали ми за модою, а чекали, коли направду визріє потреба долучитися до новітнього виду театрального мистецтва - verbatim. Час настав. Не приховаю, ми хвилюємося. Та разом з тим, ми ще більше натхненні. Спілкування з бійцями 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго окрилило нас, зміцнило і зробило погляд у майбутнє більш чітким, - написав у своєму Фейсбуці режисер.

У виставі візьмуть участь чотири актори: Антон Адаменко, Ірина Ликова, Ілля Литвиненко та Євген Скрипник. Режисер постановник – Євген Курман.

- Без сумніву, вистава займе чільне місце в нашому репертуарі і промовлятиме до кожного небайдужого серця. Та документальний театр має ще й високу соціальну місію - "де страждання душі людської" - як казав Іван Карпенко-Карий, - " тревожать кам'яні серця і, кору ледяну байдужості на них розбивши, проводить в духу слухача жадання правди, жадання загального добра"!

- Чекаємо Вас у нашому театрі імені Марка Кропивницького, - підсумував режисер-постановник вистави.

Покажуть виставу 23 серпня напередодні Дня Незалежності України. Початок о 16.00. Дізнатись деталі можна за телефонами: 050-654-99-43, 066-419-91-71.

Довідка:
Документальний театр або вербатім (від лат. verbatim) — це вид театральної вистави, що набув популярності на рубежі XX–XXI століть. Документальний театр почав аналізувати, розбирати та віддзеркалювати події сьогодення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама