Анонси

Людям з інвалідністю та їх рідним пропонують навчитись копірайтингу онлайн

. 1187

З 1 вересня стартує соціальна програма «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг — професія для успішного майбутнього».


Програма реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.

navchannia

Копірайтер — це сучасна та затребувана на ринку праці професія, яка допоможе учасникам програми як творчо реалізуватись, так і надалі знайти роботу та гідно забезпечувати себе і членів своєї родини.

Ця програма створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», щоб навчити учасників програми — осіб з інвалідністю та/або членів сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду, — одній з найпопулярніших і найперспективніших онлайн-професій — копірайтингу (контент-менеджменту).

Наразі в Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. До того ж 1,4 млн осіб мають 3-ю групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати. А в разі пристосування робочих місць до потреб людини з інвалідністю, частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Долучитись до програми можуть: люди з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Участь безкоштовна.

Початок: 01 вересня 2021 року.
Тривалість: 4 місяці (по 2 уроки на тиждень).

Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами програми.

Кількість учасників: 40 осіб, які будуть розділені на 2 підгрупи.

Для навчання треба: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі Інтернет.

По завершенню курсу учасники отримають сертифікат.

Для участі необхідно направити електронний лист на пошту vgoi.psi@gmail.com, вказавши тему листа: «Онлайн-курс. Копірайтинг», а в самому листі зазначити:

Ваше ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові).

Ваш вік.

Ваш номер мобільного телефону.

Адресу вашої електронної пошти для зв’язку.

Ваш статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

У разі виникнення запитань та/або труднощів з реєстрацією контактною особою з боку організації є Катерина: телефон: (050) 810-32-45.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама