Анонси

Кропивницький вийде на всеукраїнський марш за тварин

. 2771

5 вересня Кропивницький долучиться до всеукраїнського маршу за тварин.

 

marsh2

Як зазначають у Facebook ініціатори події – Гуманістичний рух за права тварин UAnimals, у неділю, 5 вересня, о 12:00 у Кропивницькому відбудеться головна зоозахисна подія України. Місце старту: готель «Турист».

Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться.
Годі ігнорувати страждання тварин! Годі знущань! Годі експлуатації! Годі відкладати гуманність!
Ми не маємо права мовчати й шукати виправдання для бездіяльності, тому вже 5 вересня вийдемо на марш, щоби захистити тварин. Майбутнє України залежить від нас. І ми маємо боротися за те, щоби це майбутнє було гуманним. Нам вистачить рішучості та впевненості, щоби зупинити жорстокість та знущання з тварин, – йдеться в повідомленні.

Важливо:

  • Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.
  • Просять не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини.
  • Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання.
  • Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але НЕ політичною акцією, тому просять учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів

Довідково:

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Як сотні кропивничан вийшли на марш в захист тварин у 2019 році читайте за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама