Анонси

Кропивничан запрошують на тренінг з фотографії об’єктів культурної спадщини

 Автор: Валерія Жовтун. 1410

8 вересня у Гончаренко центрі відбудеться тренінг, присвячений міжнародному фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».

fotostydiya

Як повідомляють організатори на зустрічі буде Наталія Тимків, адміністраторка Вікіпедії українською, редакторка, членкиня Правління Фонду Вікімедіа, Членкиня ГО «Вікімедіа Україна».

– Запрошуємо реєструватися на участь тих, хто любить і вміє фотографувати, хто прагне привернути увагу до стану збереженості об'єктів нерухомої спадщини України та Кіровоградщини, і представити їхню неповторність та різноманіття у найбільшій онлайн-енциклопедії світу. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. Крім того, десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні. Можливо, серед них будуть і фото з Кіровоградщини? – зазначають в анонсі.

Тренінг триватиме з 10.00 до 15.30. Щоб потрапити на зустріч треба заповнити анкету: https://cutt.ly/5Wgo3PO. Кількість місць обмежена. Напередодні, 6-7 вересня, учасникам надійде повідомлення з номера 050-884-97-16. 

Довідково: «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний конкурс фотографій пам’яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, який був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс проходить протягом вересня. Він був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Всього за час проведення конкурсу було завантажено понад 2,6 млн фотографій. В Україні конкурс пройде вже вдесяте.

 

Поширюйте

Коментуйте