Анонси

У Кропивницькому відбудеться презентація-передпоказ телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч» (ОНОВЛЕНО)

. 1559

10 вересня відбудеться презентація-передпоказ телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч», телепрем’єра якого відбудеться восени в ефірі UA: Кропивницький.

 20c6f9960a24c7e2b0443d3c322fc055

Документальний цикл «Баба Єлька. Експедиція на піч» створили у межах відкритого конкурсу «Створюй з Суспільним». Передпоказ відбудеться о 10:00 у червоному залі кінотеатру «Портал».  Запрошують усіх небайдужих кропивничан.

ОНОВЛЕНОФорма бронювання на передпоказ. 

Натхненниці й головні герої проєкту – учасниці «Баби Єльки»: Світлана Буланова, Інна Тільнова, Світлана Листюк.

«12 серій телепроєкту відкриють завісу того, як твориться магія “Баби Єльки” в експедиціях, як триває робота над віднайденими скарбами традиційної народної культури в місті, для чого все це учасницям проєкту, які у свій вільний час і власним коштом відвідують чужих бабусь у віддалених селах області, а потім розповідають про них всьому світу, – каже продюсерка проєкту Олена Горобець. – “Баба Єлька. Експедиція на піч” – це, по суті, документальні фільми, що вийшли максимально чесними і відвертими. Адже і учасниці експедицій і їхні сиві респонденти в якусь мить забували про те, що їх знімає камера і поводились природно. Це так, ніби ви самі поїхали з “Бабою Єлькою” в експедицію, ніби приїхати в гості до рідної бабусі».

Режисер проєкту – Катерина Мурована, оператори – Олександр Касьяненко, Павло Мазур,  музика – Максим Величко,  графіка – Олексій Сімонов, звукорежисер  – Юрій Коропалов.

e2f01e28 5133 4a72 b24b 15add5d9efd5

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама