Анонси

Кіровоградщина долучиться до масштабного прибирання 

 Автор: Валерія Жовтун. 1735

18 вересня область долучиться до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" в Україні.

239526613 2996899373886543 8472283659055544812 n

Як повідомляє молодіжний рух "Let’s do it Ukraine", акція з масштабного прибирання стартує о 10:00 у 24 областях.

– В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці з міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти, – йдеться в анонсі. 

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. Формати прибирань будуть різні:

  • Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
  • Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування. Встановлюйте безплатний мобільний додаток "EcoHike" та відмічайте забруднені й очищенні території.

Крім того,  оголосили конкурс серед закладів загальної середньої, позашкільної освіти в 24 областях України на найактивніших учасників Всесвітнього дня прибирання. За умовами конкурсу потрібно опублікувати анонс проєкту з закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в межах Всесвітнього дня прибирання з 1 по 18 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн анкеті за посиланням: https://cutt.ly/JWb2ZI8 до 25 вересня 2021 року включно. 

 

Поширюйте

Коментуйте