Анонси

12 театрів ляльок виступатимуть на фестивалі у Кропивницькому

. 1100

17 вересня у Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок розпочнеться ІІІ Відкритий театральний фестиваль «Scene-Fest», присвячений 30-й річниці Незалежності України.

IMG 2627

Як повідомили в оргкомітеті фестивалю, найкращі постановки та прем’єрні вистави за творами класиків світової драматургії, а також сучасних українських авторів, впродовж чотирьох фестивальних днів (17-20 вересня) представлятимуть дванадцять професійних театрів драми і ляльок, а також молодіжних театральних колективів з одинадцяти міст України: Миколаєва, Коломиї, Запоріжжя, Маріуполя, Черкас, Житомира, Хмельницького, Києва, Херсона, Кривого Рогу і Кропивницького. 

Початок урочистої презентації програми фестивалю заплановано на 17:30 17 вересня. 

У програмі відкриття:

  • театралізоване дійство «У козацькому таборі»;
  • концертна програма творчих колективів міста («Вікторія», «Юність», «Орія»);
  • фотовиставка «Від “Вересневих самоцвітів” до “Scene-Fest”»;
  • арт-розпис «Ми – українці»;
  • виставка-продаж виробів народних майстрів Кіровоградщини (ОЦНТ);
  • виставка дитячих малюнків «Я люблю Україну» (С. Стороженко).

Усі заходи відбуватимуться у приміщеннях (сцена, фоє) та на території академічного Кіровоградського обласного театру ляльок.

фест

Квитки на вистави можна придбати у касі театру ляльок за адресою: вулиця Преображенська, 3. Телефони: (0522)242894, 243776, (095)0368321, (097) 7073172.

Нагадаємо, Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» триватиме з 20 по 26 вересня на Кіровоградщині.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама