Анонси

Фотовиставку до Дня міста презентують в музеї Осмьоркіна

. 968

16 вересня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна (вул. Архітектора Паученка, 89) відбудеться презентація тематичної фотовиставки «Архітектурна мандрівка Кропивницьким».  

673

Відкриття виставки, присвяченої 155-й річниці з дня народження архітектора Якова Паученка,  до Дня міста з музейної колекції «Сучасне українське фотомистецтво» в рамках музейного артпроєкту «Місто Кропивницький у фотооб’єктиві», заплановане на 11:00.

В експозиції виставки – понад 50 кольорових та чорно-білих світлин з музейного зібрання відомих в місті фотографів – заслуженого журналіста України Ігоря Демчука та членів Національної Спілки журналістів України Олександра Коломінова та Олександра Шулешка.

– Представлені архітектурні фотоетюди історичного центру сучасного Кропивницького, на яких чимало будівель, споруджених за проєктами талановитого зодчого Якова Паученка, у свій час експонувалися в музеї на персональних фотовиставках митців. В оригінальній авторській інтерпретації яскраво відтворені стильові особливості архітектурних доробків кінця 19 – початку 20 століть, яким притаманні камерність, поєднана з особливим відчуттям монументальності, уважне ставлення до архітектурної деталі, збереження принципів художньої мови історичної епохи, – йдеться в анонсі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама