Анонси

Через негоду внесли зміни в програму святкування Дня міста в Кропивницькому

. 8616

Частину заходів на День міста, запланованих на суботу, 18 вересня, через анонсоване різке погіршення погоди, перенесли на сьогодні, п’ятницю, 17 вересня. 

34518 1200x800 2

Про зміни в програмі святкування 267-ї річниці від заснування Кропивницького повідомляє Кропивницька міська рада

17 вересня

Фестиваль сиру, вина, м'яса, хліба, молока, меду та солодощів «Смак Фест», який планувався в Ковалівському парку у суботу, запрошує триває  з 8.00 п'ятниці, 17 вересня на площі перед Кропивницькою міською радою. Молодіжне артмістечко, яке мало працювати упродовж всього святкового дня, 18 вересня, теж змінює свою локацію на площу міської ради і запрацює сьогодні, 17 вересня, з 16.00.

Концерт учасників Всеукраїнського фестивалю народного танцю «Ятранське коло» на площі Героїв Майдану  теж переноситься на сьогодні, 17 вересня, на сцену театру Кропивницького. Початок концерту о 18.00.

18 вересня

В обласному українському академічному музично-драматичному театрі відбудуться і головні урочистості Дня міста–2021, якими традиційно мало відкритися свято на площі перед міською радою. Як і було заплановано, вони розпочнуться об 11.00.

Гала-концерт на площі Героїв Майдану залишається без змін і стартує о 19:00.

Кропивничанам, які йтимуть на концерт радять запастися парасолями і теплим одягом.

Зазначимо, синоптики й раніше анонсували на 18 вересня дощі та зниження температури. Але тепер йдеться про дощі у супроводі гроз.

Нагадаємо також, як рухатиметься транспорт середмістям під час святкування Дня міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама