Анонси

Ярмарок, тест-драйви, вулична їжа: програма виставки AGROEXPO у Кропивницькому

 Автор: Ірина Маслюкова. 8018

З 29 вересня до 2 жовтня у Кропивницькому відбудеться ІХ щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO».

 

120433009 3533412316681708 6466821334400854836 n

AGROEXPO — найбільша виставка України, яка також увійшла до десятки найбільших виставок Європи. Загальні виставкові площі становлять 125 000 кв. м. 

Як повідомили в пресслужбі AGROEXPO, цьогоріч у виставці беруть участь 510 компаній-експонентів та 500 учасників «Покровського ярмарку».

На виставці представлені майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні, так і вітчизняні, зокрема «JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Fendt», «Claas», «Гомсельмаш», «ХТЗ», Ельворті, «Лозівські машини» тощо. Вперше буде представлена експозиція підприємств Великобританії.

Що побачити на AGROEXPO

На виставі можна відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі — на демонстраційних показах, брати участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк.

У рамках Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO» працює спеціальна експозиція тваринництва та птахівництва. У двох спеціалізованих павільйонах представлені племінні тварини та птиця: велика рогата худоба, коні, вівці, кози, кролі, кури та багато іншої живності.

Кожного дня на спеціалізованому полігоні площею 6 га з 12.00 до 14.00 будуть демонструватися сільськогосподарські агрегати в роботі.

На виставці запланована широка ділова програма — низка панельних дискусій, семінарів та конференцій, серед яких аграрний форум «Перший квартал функціонування прозорого ринку землі — висновки та майбутні перспективи» Міністерства аграрної політики та продовольства України, конференція «Ефективне свинарство», конференція «Інноваційні рішення в агротехнології» та інші.

За традицією, окремою експозицією в рамках «AGROEXPO» проходить виставка «AUTOLAND», де представлені легкові та вантажні автомобілі світових брендів.

З кожним роком на «AGROEXPO» зростає Всеукраїнський освітній ярмарок — цього року свої наукові потужності планують показати понад 30 ЗВО з різних куточків України, серед яких НАУ «Харківський політехнічний iнститут», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Білоцерківський національний аграрний університет та багато інших.

Ярмарок і фестиваль їжі

В межах «АGROEXPO» традиційно проходить культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» — з мініекспозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень». Минулого року вага гарбуза-рекордсмена склала — 53 кг. Нагадуємо, що переможець отримає у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Окремим блоком вже традиційно пройде фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», який триватиме всі чотири дні виставки. На фестивалі можна спробувати різноманітні страви кухонь народів світу:

  • українські борщ та вареники з різноманітною начинкою;
  • польський бігус та угорський бограч;
  • вірменську долму та хашламу;
  • узбецький плов;
  • шурпу та лагман;
  • чеську рульку та білоруські деруни з грибами;
  • тунця на грилі по-французьки та іспанську паелью;
  • американське барбекю.

Виставка проходитиме за адресою: вул. Перша виставкова (Мурманська), 8.

Як доїхати

Під час «AGROEXPO-2021» до виставкового комплексу вже традиційно курсуватимуть безкоштовні експреси від зупинки "Автостанція-2" (Старий автовокзал).

Також до виставкового комплексу можна буде дістатись маршрутним таксі №113, рух якого буде подовжено, а також комунальними автобусом №274 та тролейбусом №11.

 

Поширюйте

Коментуйте