Анонси

Кропивничан запрошують на перегляд документального фільму про пандемію коронавірусу

. 645

7 жовтня у кропивницькому Гончаренко центрі безплатно покажуть фільм «76 днів». Показ документального фільму відбудеться у рамках Мандрівного кінофестивалю Docudays UA.

243313757 261155449239962 5765018348557314962 n

Про фільм: 23 січня 2020 року Китай закрив місто Ухань, у якому проживає 11 мільйонів людей, для боротьби зі спалахом нової епідемії COVID-19. Знятий на передовій кризи — у чотирьох лікарнях, фільм «76 днів» (2020, США, Китай) розповідає неймовірні історії про людей, які опинилися в епіцентрі пандемії: про жінку, яка марно благає востаннє попрощатися з батьком, про дідуся з деменцією, який шукає дороги додому, про пару, якій кортить побачити свою новонароджену дитину, та про медсестру, рішуче налаштовану повернути особисті речі сім’ям загиблих. Ці животрепетні й інтимні історії засвідчують смерть і переродження міста на 76-денному локдауні, а також людську стійкість у часи глибокої трагедії.

Тривалість показу: 93 хвилини.

Щоб взяти участь у перегляді заповніть анкету https://cutt.ly/LEAKE8A 

Перегляд стартує о 10.00 по вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх).

***

Мандрівний Docudays UA – це некомерційний, неполітичний та нерелігійний проєкт. Його організатори – Громадська організація «Докудейз», Українська Гельсінська спілка з прав людини, Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я» та ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Модератор дискусії у Кропивницькому – журналіст, громадський діяч Олексій Гора.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA цьогоріч відбудеться у комбінованому форматі: онлайн – на платформі DOCUSPACE – та офлайн. Зокрема, зможете подивитися документальні хіти й стрічки-улюбленці, створені упродовж останніх двох років, з програми цьогорічного березневого фестивалю на офіційному вебсайті Мандрівного фестивалю Docudays UA – travelling.docudays.ua.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама