Анонси

У Кропивницькому симфо-шоу презентує нову програму світових хітів

 Автор: Валерія Жовтун. 1121

29 жовтня о 19:00 в обласній філармонії презентують нову програму симфо-шоу «Світові хіти» Prime Orchestra.

eh 1631532268 613f34ec198b0

– Це буде ще більш яскраве, технологічне та вражаюче музичне шоу з циклу «Світові хіти».  Кращі представники жанрів – рок, поп, реп та електронної музики, легендарні композиції 20-го та 21-го століть, лідери хіт-парадів, які завоювали серця мільйонів глядачів, будуть виконані оркестром в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка подарує всесвітньо відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики, – йдеться в анонсі.

Вартість квитків 240-540 гривень.

***

Prime Orchestra – сучасний симфо-шоу-оркестр – симбіоз традицій та новаторства, таланту і передових музичних технологій. До складу Prime Orchestra, крім традиційних для симфонічних оркестрів струнних та духових груп, входять рок-бенд, вокалісти, хор та навіть ді-джей.

На рахунку Prime Orchestra с 2014 року – вже декілька програм, понад 450 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, фестивалях, десятки тисяч кілометрів в турах, півмільйона вдячних глядачів, які відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті та схвальні відгуки з усього світу.

 

Поширюйте

Коментуйте