Анонси

В Олександрії презентують мандрівну виставку «На Зламі»

. 1772

3 грудня о 13:00 в Олександрійському міському музейному центрі імені Худякової А. Ф. відкриють мандрівну виставку «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

 

zl1

Як повідомили на сайті міськради, виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку збройного конфлікту на Сході України.

«На Зламі» демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, злам звичного життя та незаконні ув’язнення на непідконтрольній території України. Виставка звертає увагу глядачів на проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб, демографічні зміни в Донецькій та Луганській областях, відсутність спільного бачення щодо шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Кількість місць обмежена, попередній запис за телефоном (063) 187-35-05.

Виставка буде діяти до 23 грудня 2021 року.

Нагадаємо, із червня 2019 року виставка побувала у понад 20 містах України. У лютому 2020 року виставку «На Зламі» презентували в Кропивницькому.

Організатори виставки – Громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», яка входить до Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі». Співорганізатори: управління культури і туризму Олександрійської міської ради, громадська організація «Центр громадської активності «Перемога».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама