Анонси

Поділися кров'ю: у Кропивницькому стартувала новорічна благодійна акція

. 1465

15-17 грудня кропивничан і гостей міста запрошують на акцію зі збору донорської крові «Поділися кров'ю до Нового року!».

donat krovi

– Здати кров зможуть на базі обласної станції переливання крові усі бажаючі з різними групами, – зазначають організатори. – Ця акція допоможе поповнити банк крові, який піде на лікування хворих на онкологію дітей, породіль і пацієнтів, які потребують гемотрансфузійної допомоги.

Особливо просять відгукнутися донорів з негативним резус-фактором.

Контактний номер телефону: (099) 027-20-04 (Євген).

***

Охочим стати донором, треба дотримуватися дієти. За день до здачі крові не можна вживати жирну, жарену, гостру, копчену їжу, молочні продукти, яйця, горіхи, банани. У день донації бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, вживання алкоголю. Не бажано в цей день керувати транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, в усіх. За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте більше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте.

Вага донора повинна бути не менше 50 кг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама