Анонси

Молодь запрошують взяти участь у літературному конкурсі «Життя – Life» 

 Автор: Валерія Жовтун. 2092

До 1 лютого талановиту молодь віком від 15 до 25 років з усіх країн світу запрошують взяти участь у Міжнародному літературному конкурсі «Життя – Life»-2022.

molod H D

Як повідомляє LITCENTR, серед завдань конкурсу – як популяризація літературних творів відомих письменників та власної авторської поезії та прози, так і виявлення мистецьких, літературних талантів у різних країнах світу.

До участі в конкурсі запрошуються представники різних національностей, як з України, так і з інших країн. Виступи проходять державною мовою або мовою інших національностей (в такому випадку відео має містити субтитри української мовою).

Конкурсанти готують поезію та прозу як авторську, так і відомих поетів та письменників, твір обраний за власним уподобанням. Тривалість виступу – до трьох хвилин. 

Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом з 1 січня до 1 лютого 2022 року включно, заповнену заявку разом із посиланням на відео поезією відправляти за електронною адресою: e-mail: batarchuk_p19@nuwm.edu.ua, а також за адресою: вул. Олекси Новака, 75; каб. 804, м. Рівне.

Вимоги до відеозапису

Камера статична. Відсутність монтажу, але з можливістю накладання музики. Запис робиться крупним планом. Мають бути добре видні очі, міміка, жестикуляція. Звук – гарної якості, чистий, без шумів. Допускається відеозйомка на природі.

Можливий також відеозапис у кліповому форматі. Заголовок відео має містити ПІБ учасника та назву твору. Додаткова інформація розміщується в описі відеоролику. Відеозапис викладається на YouTube у форматі MP4. Посилання на відео додається у відповідний пункт заявки.

Переможцям у номінаціях присвоюється звання «Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Життя – Life».

Автори, які стали переможцями конкурсу в номінаціях «Проза», «Поезія», «Авторська проза» нагороджуються преміями та дипломами:

  • Перша премія – 1 000 грн
  • Друга премія – 500 грн
  • Третя премія – 300 грн у кожній номінації, а також отримують дипломи лауреатів конкурсу.

Нагородження переможців відбувається щороку в лютому, під час онлайн зустрічі та офіційного дня читань.

Офіційна інформація про умови конкурсу, його проведення та підсумки розміщується за посиланням.

Анкета учасника 

Міжнародного літературного конкурсу «Життя – Life»

ПІБ учасника/Name of the participant:

Контакти (тел., ел.пошта)/Contacts (tel., E-mail):

Заклад освіти/ Educational establishment:

Країна/Country:

Назва поезії, автор/Title of poetry, author:

Номінація/Nomination:

Посилання на поезію з ютуб каналу:

Контакти секретаря оргкомітету Міжнародного літературного конкурсу:

Батарчук Іванна Ігорівна, тел.: 097-038-17-26, е-mail: batarchuk_p19@nuwm.edu.ua

***

Конкурс започаткований Навчально-науковим інститутом права НУВГП та проводиться щорічно у форматі «Україна-Світ» за сприяння Рівненської організації «Національна спілка письменників України» та громадської організації «ЛІТЕКО».

До складу компетентного журі відповідно до номінацій входять знані  мистецтво-, літературо- та театрознавці, актори, художники, письменники, перекладачі, журналісти, дослідники, культурні, громадські діячі України.

 

Поширюйте

Коментуйте