Анонси

Велолюбителів просять надсилати фото мандрівок Кіровоградщиною

 Автор: Валерія Жовтун. 1794

До 15 лютого приймають роботи на фотоконкурс «Веломандрівки Кіровоградщиною 2022». Це вже другий конкурс фотографій на тему подорожей велосипедами по області.

416 1

Фото одного з призерів попереднього конкурсу

«То ж ще є час зробити або пошукати у своїх фотоархівах змістовні, креативні, якісні, цікаві фотографії», – зазначають організатори.

Переможці отримають подарунки, а їх переможні фото потраплять до експозиції фотовиставки в Музеї мистецтв в Кропивницькому. Всього планують представити на виставці 50 світлин.

Умови участі у конкурсі:

1. Зробити або вибрати з власних архівів фотографії, що містять у кадрі елементи веложиття (наприклад, велосипед(и) або його/їх частину(и), велоаксесуар(и), людину(ей) у велоекіпіруванні тощо), які зроблені в межах Кіровоградської області.

2. До 15 лютого 2022 року подати власні фотороботи на конкурс в електронному вигляді в кількості не більше 10 штук на e-mail організаторів: velokrop@gmail.com (з поміткою «фотоконкурс»).

Роботи на фотоконкурс подаються у форматі JPEG з роздільною здатністю світлин 5 мегапікселів та вище.

Роботи відбиратимуться по двох категоріях:

  • туристична (фотографія з культурною спадщиною України, тобто з пам’ятками архітектури, археологічними, історичними, монументального мистецтва, містобудування, садово-паркового мистецтва, ландшафтними, об'єктами науки і техніки);
  • загальна (всі інші).

Файли фоторобіт  повинні додаватись з такою інформацією:

  • ім’я та прізвище автора;
  • згадка про місце, де вони зроблені, наприклад, Кропивницький р-н, с. Аджамка, чи Знам’янський р-н, між с. Суботці та с. Казарня), чи зазначення координат: 48°27'36.7"N, 32°06'36.0"E та 48.460194, 32.110000);
  • якщо на фото присутній туристичний об’єкт – зазначити його назву.

Оцінюватиме фотороботи професійне журі.

3. Відвідати тематичну фотовиставку в Кропивницькому музеї мистецтв, на якій можуть експонуватися і ваші фотороботи. Інформацію про фотовиставку повідомлять додатково.

Нагадаємо, якою була фотовиставка торік.

Та як у Кропивницькому любителі велотуризму розвивають спільноту і змінюють місто.

 

Поширюйте

Коментуйте