Анонси

Серед школярів шукають агентів змін для втілення авторських проєктів

. 1179

До 31 січня триває набір учнів 8-10 класів з усієї України до 10-ї Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» у 2022 році.

271727282 267993972095804 6722481421528487804 n

Про це повідомляє Молодіжний центр Кіровоградської області.

«Ставай одним зі 100 школярів-учасників − тобі допомагатимуть втілювати власні проєкти досвідчені тренери та мрійники-ментори, які колись самостійно пройшли шлях Агента Змін, – йдеться в анонсі. – Фестивалі, табори, книги, настільні ігри, мобільні додатки, бізнеси, тренінги-інтенсиви, курси, подкасти − такою може стати твоя мрія вже зовсім скоро!».

Цьогоріч учасники протягом чотирьох кількаденних очних етапів у Києві, навчаючись під керівництвом кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів, зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

Для участі в конкурсі необхідно:

1.Переглянути відео «De Libertate» («Про свободу») на слова Григорія Сковороди у виконанні гурту «Хорея Козацька».

2. Прочитати текст промови Нельсона Мандели 2 травня 1994 року.

3. Написати есе з 400-700 слів на тему «Вільні творити майбутнє» та прикріпити есе файлом у форматі Word у відповідному розділі анкети учасника. У назві файлу з есе вказати свої прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc), а у файлі перед самим текстом зазначити свої прізвище, ім’я, населений пункт, область (наприклад, Шевченко Андрій, село Вишня Чернігівської області).
Есе на тему «Вільні творити майбутнє» має бути власним інтелектуальним продуктом учасника/ці відбору. Мова написання есе – державна. Будь-які цитування без зазначення автора будуть розцінені як плагіат, і такі роботи не розглядатимуться.

4. Заповнити анкету до 31 січня та прикріпити до неї файл з есе.
Анкета, матеріали та шаблон для написання есе доступні за посиланням https://linktr.ee/agenty_zmin_apply

Навчання у школі відбуватиметься у чотири кількаденні етапи. Перший етап розпочнеться наприкінці березня — у квітні 2022 року, завершення школи — у листопаді — грудні. Для учасників передбачені домашні завдання та консультації впродовж усього періоду.

Участь у школі «Агенти змін» безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами коштом НЦ «МАНУ».

В умовах пандемії частину занять школи «Агенти змін» може бути проведено онлайн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама