Анонси

У Світловодську на День Соборності відкриють мандрівну виставку

. 1033

22 січня, в День Соборності України, о 12:00 у Світловодському міському Палаці культури (вул. Приморська, 16) відбудеться відкриття мандрівної виставки «На Зламі». Виставка про те, як змінилось життя цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

vustavka copy

Як зазначають в анонсі, виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою,  та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку збройного конфлікту на Сході України.

«На Зламі» демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, злам звичного життя та незаконні ув’язнення на непідконтрольній території України. Виставка звертає увагу глядачів на проблеми адаптації ВПО, демографічні зміни в Донецькій та Луганській областях, відсутність спільного бачення щодо шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

З червня 2019 року виставка побувала в понад 20 містах України, серед них і міста з Кіровоградської області:  Кропивницькому, Олександрії.

У Світловодську виставка буде працювати до 20 лютого, з 10 до 18 години, в неділю до 14.00. Організатори планують проведення організованих екскурсій для молоді міста, внутрішньопереміщених осіб, інших охочих.

***

Презентація та створення виставки «На Зламі» стали можливими у рамках проєкту «Уповноваження громадського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу», що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Україна) спільно з  ГО «Громадське телебачення Світловодська», Світловодським міським Палацом культури та партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Нагадаємо, кропивничан запрошують взяти участь у відзначенні Дня Соборності України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама