22 січня, українці по всьому світу приєднаються до світового ланцюга соборності українців. До всесвітньої акції долучиться низка українських міст, зокрема, і Кропивницький.
Як зазначають організатори – Руху Опору Капітуляції Кропивницького, щоб закликати владу України, політичні сили та громадські середовища й уряди вільних демократій: #СкажиУкраїні_ТАК / #SayYEStoUkraine. Це продовження акції #SayNOtoPutin, яку помітили в інших країнах.
У Кропивницькому акція відбудеться о 15.00 на площі перед пам’ятником Володимиру Винниченку.
«Світ сказав "ні" ультиматуму Путіна. Але Україні досі загрожує російське вторгнення, тому ми повинні об’єднатися для опору та заручитися підтримкою вільного світу. Для цього проводимо кампанію #СкажиУкраїні_ТАК / #SayYEStoUkraine. 22 січня українці зберуться, щоб продемонструвати єдність та передати світові, владі та суспільству ключове послання кампанії – сказати "так" Україні», – заявив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.
Учасники акції вийдуть, щоб звернутись до західних партнерів – #SayYEStoUkraine і закликати:
- Посилити військову допомогу для України.
- Превентивно застосувати «пекельні» санкції проти Росії.
- Заблокувати «Північний потік».
- Сприяти Україні наближення до НАТО.
Звертаємося і до українських патріотичних політиків:
- Припинити взаємопоборення.
- Об’єднати зусилля для захисту країни.
- Закликаємо владу теж сказати «так» Україні.
- Припинити політично мотивовані переслідування.
- Пришвидшити реалізацію реформ, необхідних для отримання ПДЧ НАТО.
- Всі свої сили скерувати для організації оборони держави.
Охочі можуть долучитися до акції.
- Кропивничанам влаштують безкоштовну екскурсію містом з нагоди Дня Соборності
- Кропивничан запрошують вшанувати пам’ять захисників Донецького аеропорту
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте