Анонси

Театр Чорний квадрат представить виставу «Чоловічий рід, в єдиному числі» у Кропивницькому

. 1802

24 лютого о 19:00 в драмтеатрі ім. М. Л. Кропивницького відбудеться комедійна вистава театру Чорний квадрат «Чоловічий рід, в єдиному числі».

teatr

Блискуча комедія положень відомих французьких авторів Жан-Жака Брікера і Моріса Ласега. Вистава-свято, чомусь у глядачів вона майже завжди викликає асоціації з Новим Роком. Робота сповнена іскрометного гумору і призначена для тих, кому потрібно підняти настрій. Легко і скажено приємно!

Жирні і смачні жарти, а також відмінні акторські роботи.

272315194 2145171882310663 8470753882673694313 nСюжет неймовірний: Френк Хардер, полковник американської армії, імпозантний чоловік у літах, виявляється трансвертом і матір’ю молодого француза Луї. Він поміняв стать, ім’я та місце проживання, але не зміг впоратися з материнським інстинктом, тому повернувся до Франції… Як відреагують на появу Френка-Марії-Луїзи її колишній чоловік, найближча подруга і син – ось в чому інтрига і вся сіль фарсу. Істерики, крики, сльози, шантаж, сміх, прощення, розуміння, близькість і любов, любов, любов! Вже уявили собі «Санта-Барбару»? А ось і ні, тут все чесніше і… неймовірніше! Від нерозуміння і повного абсурду до радості і приємних випадковостей. Парадокси нашого життя.

Музичне оформлення вистави – французький шансон.

Вистава – російською мовою.

Квитки на kvartal-concert.com коштують від 180 до 480 гривень.

Отримати квиток можливо скориставшися єПідтримкою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама