Анонси

16 лютого в Україні стане Днем єднання: Кіровоградщина долучається

 Автор: Валерія Жовтун. 4225

16  лютого 2022 року офіційно буде Днем єднання. Вийшов відповідний указ президента. Кіровоградська область долучається до ініціативи.

prapor lyduna

Раніше президент США Джо Байден публічно заявив, що 16 лютого Росія може почати наступ на Україну.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписаний. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», – звернувся до українців Володимир Зеленський 14 лютого.

Зауважимо, що 16 лютого вважається днем початку «Дебальцівського котла».  

Згідно з президентським указом, цього дня має бути піднятий Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. О 10:00 виконуватимуть Державний Гімн України. Крім цього, мають з 1 березня підвищити грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30% та довести до 20% від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Нацгвардії України.

Також створять на основі чинних інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UАразом. На ній щоденно інформуватимуть населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян.

При цьому в країні мають прискорити створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

В указі також йдеться про те, що державні органи мають забезпечити належне їх функціонування, а посадовці мають бути на роботі та виконувати обов'язки відповідно до складеної присяги. У разі виявлення порушень застосовуватимуть відповідні санкції.

На своєму телеграм-каналі голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна вже анонсувала завтра марш і автопробіг Єдності.

«Збір починається о 9:40, а о 10:00 вирушає колона. Разом з ветеранами АТО/ООС та членами родин загиблих понесемо велетенський державний прапор від площі Героїв Майдану до Ковалівського парку. Запрошую всіх долучатися та показати нашу єдність та силу духу. Давайте в цей день прикрасимо наші міста та селища національною символікою, а із собою на марш візьмемо державні прапори!» – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Кропивницькому презентують всеукраїнську фотовиставку пам’яті загиблих героїв. 

 

Поширюйте

Коментуйте