Анонси

Виставу «Медовий місяць для перемоги» покаже в Кропивницькому театр «Чорний квадрат»

. 1312

У драмтеатрі імені Кропивницького 10 червня о 18:00 київський театр імпровізації «Чорний квадрат» покаже виставу «Медовий місяць для перемоги». Це легка комедія на вічні теми: кохання, зради та розуміння.

teatr

«Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутнє і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили та підтримуємо наших Воїнів!» – зазначають у театрі.

Вартість квитків – 350-450 гривень. Як зазначають в театрі, частину коштів від продажу квитків перерахують на медичні потреби ЗСУ.

Вистава відбуватиметься в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховищ, на випадок повітряної тривоги.

Вистава українською за однойменною п'єсою Габріелла Баріллі.

2021565550 ImageBig637897765780540898

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні та приходять до вельми несподіваних і закономірних висновків... Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про фалоімітатор.

Лора – впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки – лише іграшки в її руках.

Катя – успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка досі вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.

Валя – персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить – свобода, свобода, свобода ! Але ... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Георгій – він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.

Глядачів попереджають, що у виставі кілька разів використовується ненормативна лексика. Рекомендується до відвідування з близькими подругами або люблячими парами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама