Анонси

Волонтерів і громадських діячів Кіровоградщини закликали взяти участь в опитуваннні – анкета

. 1075

Обласна організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення» розробляє програму підтримки громадських активістів та волонтерів на Кіровоградщині. Для цього вони закликали волонтерів долучитися до опитування і розповісти про нагальні потреби.

volonter dopomoga

Як пояснила голова організації Алла Волошина, їхня команда запускає у Ресурсному центрі програми підтримки громадських організацій і волонтерських рухів Кіровоградської області. Йдеться про менторські, інформаційні, консультативні, освітні та й інші послуги.

«Ми хочемо сфокусуватися на напрямках, які дійсно потрібні. Результати опитування допоможуть сформувати річну програму підтримки організацій та волонтерських хабів регіону, орієнтуючись на їхні реальні потреби», – пояснила вона.

Тож громадських дячів і волонтерів просять до 28 червня заповнити коротку анкету про свої нагальні потреби. Зі своєї сторони організація обіцяє, що учасники анкетування першими отримуватимуть інформацію про грантові конкурси, навчальні, та інші програми.

Для заповнення анкети знадобиться близько 10 хвилин. Її варто заповнити до 28 червня за посиланням: https://forms.gle/jqo2nRK3RGaSuv7Z8

Поширюйте

Коментуйте


Реклама