Анонси

На допомогу ЗСУ – у Кропивницькому містян запросили на благодійні фотосесії

. 1472

У Кропивницькому 25 червня фотографи проведуть для бажаючих короткі фотосесії, кошти з яких передадуть на потреби захисників і захисниць України.

fotografka

Як повідомив Олексій Лещенко, долучитися до акції волонтерами зголосилися вже шість місцевих фотографів: Марина Єрмолаєва, Андрій Пономаренко, Марія Жалоба, Олександр Касаткін, Анна Гордієнко та Інна Сажевська.

«Це міні-фотосесія в якій кожен з наших фотографів-волонтерів буде фотографувати вас по 20-30 хвилин. За відносно невелику суму ви отримаєте багато крутих фото, і найголовніше – допоможете ЗСУ», – написав Олексій Лещенко.

Фотографи нададуть 30-40 фотографій в обробці. Фотосесії проводитимуть у театрі імені Марка Кропивницького на трьох локаціях: актова зала, хол, вулиця.

Акція відбудеться у суботу, 25 червня, у театрі Кропивницького о 14:00. Вартість однієї фотосесії скаладає від 350 гривень. Всі отримані гроші фотографи-волотнери передадуть на ЗСУ. Записатися та уточнити деталі можна в коментарях під постом, у приватних повідомленнях у Олексія Лещенко у фейсбуці або телеграмі (@leshch18).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама