Анонси

Як зробити шоколадницю: відбудеться майстер-клас зі скрапбукінгу

. 984

28 червня о 16:00 у кропивницькому Гончаренко центрі відбудеться безплатний майстер-клас за технікою скрапбукінгу. Учасники створять собі шоколадниці – подарункові коробочки для шоколадок.

mk ludunaФото умовне  

«Скрапбукінг – це вид творчості, історія якої налічує кілька сотень років. В основі його лежить декоративне оформлення фотоальбомів. Сучасний скрапбукінг це безмежний світ в якому можна створювати альбоми, листівки, шоколадниці, блокноти й багато іншого», – каже майстриня Юлія Довгейко.

Пані Юлія народилася у місті Лиман Донецької області й понад 20 років пропрацювала бібліотекаркою у Лиманському ПТУ. Волонтерила в міському краєзнавчому музеї, проводила майстер-класи на святкуваннях до Дня міста, Дня Європи та інших. На заході у Гончаренко центрі вона навчить дітей та дорослих, як можна створити й задекорувати красиву подарункову коробочку.

Кількість місць на 1,5-годинний майстер-клас обмежена – 15 учасників. Тому зареєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/CKEDyfp  і далі чекайте на запрошення у месенджері з номера: +38-050-884-97-16.

Захід розрахований на дорослих, або дорослих з дітьми старшими 10 років.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Світогляд». Своїми знаннями та досвідом діляться переселенці, котрі переїхали у Кропивницький.

Адреса Центру: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід збоку).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама