Анонси

Як навчитися готувати сухі супи: «Кулінарні корифеї» запрошують на вебінар

 Автор: Валерія Жовтун. 3778

30 червня з 14:00 до 15:30 охочих запрошують на вебінар «Мистецтво готувати й допомагати», де навчатимуть готувати сухі супи та борщі, щоб годувати українців.

 goduemo patritiv

Онлайн захід відбудеться у межах проєкту «Кулінарні корифеї».

Під час тематичного вебінару розкажуть про історію створення ініціативи «Годуємо патріотів» з приготування сухих супів та борщів у Кропивницькому з 2014 по 2022 роки, а також про те, як зібрати команду та налагодити взаємодію із партнерами, де купити пакети та що має бути на етикетках, як налагодити логістику.

Організатори просвітницького заходу поділяться рецептурами сухих супів та борщів, а також секретами сушіння зелені та овочів, розкажуть, як чатбот допомагає інформувати спільноту волонтерів, і покажуть, як відбувається фасування сухих супів, печива, сухариків та фруктових енерджайзерів.

Модеруватиме вебінари партнерка проєкту «Кулінарні корифеї», очільниця Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Ірина Ткаченко.

Для участі у вебінарі реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/YvpjHvAZmcaVsY5RA

Довідка:

Проєкт «Кулінарні корифеї» впроваджує громадська організація «Прес-клуб реформ» за сприяння Програми Розвитку ООН за фінансування Європейського Союзу у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

 

Поширюйте

Коментуйте