Анонси

Міжрегіональна конференція про нові перспективи управління відходами та викидами відбудеться у Кропивницькому

. 821

У Кропивницькому 5 липня відбудеться міжрегіональна конференція «Довоєнний стан та нові перспективи управління відходами та викидами: регіональний рівень».

ekologija

Як зазначають організатори – громадська організація «Флора», під час заходу обговорять довоєнні практики та проблеми поводження з промисловими відходами. Крім того, обговорять як запобігати недбалим тенденціям у поводженні з відходами у післявоєнний час, завчасно запровадити практику ретельного вивчення Європейських підходів та осмислення їх імплементації у національне законодавство.

Захід відбудеться за участю членів робочої групи з розробки Регіонального плану управління відходами, представників громад Кіровоградської області, обласного департаменту екології, представників екологічних організацій, державних установ та громадських рухів з Харкова, науковців та місцевих активістів. 

Для реєстрації на захід слід заповнити форму за посиланням.

Конференція стартує о 9:50 і проходитиме протягом дня в Кіровоградській торгово-промисловій палаті (вулиця Преображенська вулиця, 79А). 

Конференція буде проводитися з онлайн-трансляцією, тому якщо немає змоги приєднатися очно, переглянути захід можна в режимі онлайн на фейсбук-сторінці організації.

«Гречка» нагадує, з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, значно загострилися екологічні прогнози для самої держави та її найближчих і віддалених сусідів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама