Анонси

У Кропивницькому відбудеться зустріч з художницею виставки графіки «Разом з Україною»

. 1061

26 липня о 14:00 в художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна відбудеться творча зустріч з художницею, родом з Кропивницького, авторкою персональної виставки графіки «Stay with Ukraine Разом з Україною» Оксаною Самійленко. Захід присвячений до Дня Української Державності. 

osm

Одна з графічних робіт художниці

«Війна змінює життя людей. Іноді ми змушені залишити свій дім. За вікном проносяться міста, країни, а душа залишається з Україною. Журба зникає, коли відчуваєш підтримку світу, коли бачиш кольори прапору твоєї країни у одязі людей, у вікнах будинків та на будівлях, як символ єдності, як символ спільної віри у перемогу. Будучи свідком переломного історичного моменту, я як художник поспішила його відобразити на папері... Stay with Ukraine», – так характеризує свою серію графічних творів Оксана Самійленко, зауважують організатори.

Експозицію виставки складають 35 графічних аркушів, виконаних художницею маркерами у лютому-червні 2022 року під час вимушеної еміграції до Європи після повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого. Оксана Самійленко на початку березня виїхала з Києва, де мешкає останні роки. Побувала в багатьох європейських країнах, які приймали українців, що постраждали від війни. Переїжджаючи з міста до міста – Прага, Будапешт, Відень, Братислава, Карлові Вари,  Дрезден, Мюнхен, Регенсбург, Страсбург, Париж, Барселона – фіксувала в графічних замальовках свою вимушену подорож. 

Роботи художниці можна переглянути на віртуальній виставці музею за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама