Анонси

У Кропивницькому навчатимуть волонтерські центри розвивати соціальні підприємства

. 544

Крайні дослідження стану благодійності в Україні показали, що кількість волонтерів і волонтерок збільшилася у 6 разів після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Волонтерські рухи об’єднують соціально-активних людей і швидко реагують на зовнішні виклики. Як в Україні, так і на Кіроградщині зокрема, діє чимало волонтерських центрів, які розгорнули виробничі цехи.

a2

Цей потенціал волонтерських центрів цілком може трансформуватися у проєкти з підприємницькою складовою. Це стане можливим, якщо вже сьогодні громадські активісти та волонтери запровадять роботу у форматі соціальних підприємств.

Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує представників / представниць волонтерських центрів зануритися в тему соціального підприємництва, що є успішною практикою у світі і поки що малопоширеною в Україні.

Під час онлайн-навчання можна дізнатися про:

  • Практики соціального підприємництва
  • Користь соціального підприємництва для волонтерських центрів
  • Особливості запровадження соціального підприємства на базі волонтерського центру
  • Конкретні кроки, що необхідно зробити для створення соціального підприємства

Захід відбудеться 28 вересня з 11:00 до 12:30.

Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням.

a1

Захід відбувається в рамках Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини, що втілюється в межах проєкту «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансовій підтримці National Endowment for Democracy.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама