Анонси

Жителів Кіровоградщини запрошують до участі в міжнародному фотоконкурсі від Вікіпедії

 Автор: Таміла Делюрман. 1179

Жителів Кіровоградщини запрошують взяти участь у міжнародному фотоконкурсі "Вікі любить пам'ятки". На конкурсі розглядаються світлини пам'яток нерухомої культурної спадщини. В подальшому їх використають для ілюстрування статей у Вікіпедії.


a4b516f1 abc3 4b09 9370 f0f8b0ce3389

Конкурс проходитиме з 1 по 31 жовтня. В Україні він відбудеться вже одинадцятий раз, повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

"Конкурс цього року має особливу важливість, бо через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого сотні пам'яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Щодня кількість руйнувань збільшується. Кожна світлина має вагому цінність для увічнення пам'яті про культурну спадщину нашої Батьківщини, її багатогранність та ідентичність", - акцентують в повідомленні.

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам'яток. В основних номінаціях приймаються фотографії , що були зроблені в будь-який період часу до 23 лютого 2022 року (включно); головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відео, де зображені пам'ятки.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд розподілять між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам'яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій.

Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

Детальніше за цим посиланням.

Із регламентом конкурсу можна ознайомитися тут.

Сторінка конкурсу у Фейсбук.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте