Анонси

Кропивничан запрошують на виставку-ярмарок крафту від волонтерів

. 989

У Кропивницькому відбудеться виставка-ярмарок волонтерського крафту. Свою продукцію та вироби представлятимуть волонтерські центри області.

309592808 1032691150761407 8198861429104003126 n

"КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запрошує кропивничан підтримати волонтерські центри Кіровоградщини, які власними силами облаштували виробничі цехи й виготовляють важливу для сьогодення продукцію: одяг, сухі та вітамінні набори, матраци, подушки, окопні свічки, шеврони і т.п.", - зазначають організатори.

Під час виставки-ярмарку буде можливість скуштувати і придбати продукцію волонтерських центрів із різних громад області, а також підтримати їхні виробництва донатами та корисними контактами.

Захід відбудеться у суботу, 8 жовтня з 11:00 до 15:00 на подвір’ї кнайпи “Бамбетель”, за адресою вул. Шульгиних,1

Також, аби долучитися до участі у виставці-ярмарку волонтерські центри можуть до 5 жовтня заповнити заявку за цим посиланням. https://forms.gle/DKPntW6UErG1zyAW6

"Виставка-ярмарок “Волонтерський крафт” - ідеальний спосіб сімейного відпочинку та підтримки військових, які в тому числі завдяки волонтерам наближають нашу Перемогу!", - акцентують організатори.

Захід відбувається у межах Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини, що втілюється у проєкті «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансовій підтримці National Endowment for Democracy.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама