Анонси

Як не стати жертвою маніпуляцій: українців запрошують на онлайн-лекції з інфогігієни

. 918

У четвер, 20 жовтня, відбудеться онлайн-лекція з інформаційної гігієни для українців, під час якої практики пояснять, як правильно фільтрувати інформацію, не піддаватися на маніпуляції під час війни.

fake

Організаторами онлайн-заходу є EdCamp та ініціатива з інофогігієни «Як не стати овочем».

«216 ракет летять на українські міста? Завтра буде наступ з Білорусі? За останні місяці ви точно отримували такі фейкові повідомлення. Тому ми запускаємо серію лекцій з інформаціної гігієни, де практики розкажуть, як фільтрувати інформацію під час війни та як сформувати інформаційну гігієну», – пояснили організатори.

Перша лекція з курсу про інфогігієну для українців буде присвячена темі здоров’я. Лекцію «Перезимувати. Як підготуватися до зими і не стати жертвою пропаганди, паніки, істерики і маркетингу» вестиме медична журналістка Дарка Озерна. Під час неї вона пояснить на прикладі підготовки до зими в Україні в умовах війни про важливість інформаційної гігієни для кожного і кожної, а саме:

  • Як виглядає український інфопростір навколо тем підготовки до зими і здоров’я?
  • До яких дій можуть підштовхувати фейки і маніпуляції?
  • Можлива ціна дезінформації в грошах та наслідках.
  • Як насправді підготувати житло, одяг і запас харчів до будь-якого сценарію подій?
  • Міфи і правда про вакцинацію і фуфломіцини.

Участь у лекції безкоштовна. Переглянути онлайн-трансляцію 20 жовтня о 16:00 можна на фейсбук-сторінках EdCamp та «Як не стати овочем».

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама