Анонси

Кропивничан запрошують на літературний вечір Андрія Бондаря

. 718

У Кропивницькому відбудеться літературний вечір відомого українського письменника Андрія Бондаря. Автор читатиме свої тексти та спілкуватиметься з гостями.

bondar0 1024x682

Захід відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня, о 18:00 у Grilla House (вул. Пашутінська 61/84). Модеруватиме вечір громадський діяч, культурний менеджер - Андрій Домаранський, який поспілкується із автором про його актуальну діяльність і творчість, повідомили організатори.

На заході автор читатиме свої тексти, зокрема і вірші з відомої книжки «Пісні, пісні», що була опублікована у видавництві Meridian Czernowitz ще у 2014 році, проте її тексти актуальні досі.

Головною темою віршів стали таємниці української колективної душі та її боротьба проти російського імперіалізму.

Вхід – вільний. Реєстрація обов’язкова за цим посиланням.

Онлайн-трансляція буде на сторінці Черкаського книжкового фестивалю у Facebook.

ab

Довідково:

Андрій Бондар — український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997). Закінчив Києво-Могилянську академію. Володар численних премій і нагород, серед них стипендія Міністра культури Республіки Польща Gaude Polonia (2003), премія Книга року BBC у номінації «Есеїстика» за книжку «Церебро» (2018), Премія імені Юрія Шевельова (2020).

Організатор вечора – обласна організація ВУТ «Просвіта ім. Т.Г. Шевченка». Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама