Анонси

Створити проєкти та отримати гроші для них: молодь Кіровоградщини запрошують до участі у програмі від ЮНІСЕФ

. 861

Молодь Кіровоградщини запрошують до участі в конкурсі, завдяки якому можна отримати гроші на реалізацію своїх ідей в плані вирішення гуманітарних проблеми громад.

312226163 8088851027856503 8987287942471504136 n

Про конкурсний набір оголосили до програми для молоді UPSHIFT оголосили громадська органзація "СКЦ «Задзеркалля»" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти та отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 75 тисяч гривень.

В рамках UPSHIFT підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність.

Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення - командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми.

Участь в програмі можуть взяти команди з Кіровоградської області з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років.

Більше інформації та форму для реєстрації можна знайти за цим посиланням.

Подавати заявки можна до 4 листопада.

Цей набір на UPSHIFT має гуманітарне спрямування та запрошує підлітків і молодь Кіровоградської області проаналізувати, які нагальні проблеми з’явилися в їхніх громадах після початку війни та як їх можна вирішувати. Це можуть бути проблеми як безпосередньо молоді, так й інших уразливих груп населення, які потребують гуманітарної допомоги та яким можуть допомагати молоді люди або громада разом.

Загалом у Кіровоградській області планується провести 10 наборів на UPSHIFT у період із серпня 2022 року до кінця лютого 2023 року та підтримати фінансово 100 молодіжних проєктів.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті

Довідково:

UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь.

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

ГО «СКЦ «Задзеркалля» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2002 року спрямована на підвищення рівня спроможності та розвитку молоді України шляхом інтегрування культурних і освітніх програм, проектів та заходів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама