Анонси

Отримати 75 тисяч на свої ініціативи: молодь Кіровоградщини запрошують до програми від ЮНІСЕФ

 Автор: Таміла Делюрман. 1082

Молодь Кіровоградщини запрошують взяти участь у конкурсному відборі до програми UPSHIFT та отримати фінансування на втілення своїх ініціатив. Цей набір буде присвячений молодіжному волонтерству.

Upshift

Як повідомили у пресслужбі "СКЦ "Задзеркалля"", підлітки та молодь віком від 14 до 24 років можуть долучитися до програми та отримати фінансування для своїх ідей на суму до 75 тисяч гривень.

Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ - це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їх ефективність.

Щоб долучитися до програми, потрібно зібрати команду з 3-5 учасників, проаналізувати, які актуальні проблеми є у їхній громаді, вибрати одну проблему, яку хочуть вирішити, і до 4 грудня подати заявку за цим посиланням.

Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення - командам достатньо визначити нагальну проблему, а під час участі у програмі експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми. 

Цей набір на UPSHIFT буде тематичний і буде присвячений різним формам молодіжного волонтерства, яке спрямоване на подолання наслідків війни в Україні.

Для уточнення додаткових питань можна звертатися на електронну адресу: promolodua@gmail.com

Реалізацією пргорами на Кіровоградщині займаються ГО "СКЦ «Задзеркалля»" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках  Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Нагадаємо, на Кіровоградщині 10 молодіжних команд отримають фінансування на свої проєкти, які створили для вирішення актуальних проблем своїх навчальних закладів та громади. Наразі стартував вже третій відбір таких ініціатив.

Довідково:  

UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь.  

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  

ГО «СКЦ «Задзеркалля» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2002 року спрямована на підвищення рівня спроможності та розвитку молоді України шляхом інтегрування культурних і освітніх програм, проектів та заходів.

Поширюйте

Коментуйте