Анонси

На підтримку ЗСУ: у Кропивницькому відбудеться благодійний футбольний турнір

. 720

У Кропивницькому у суботу, 14 січня, в спорткомплексі «СДЮШОР-2» відбудеться благодійний футбольний турнір «ЧІЛЯ CUP” на підтримку Збройних сил України.

sport man tying shoes wit

Як зазначили організатори, метою збору коштів є фінансова допомога підрозділу, в якому проходить службу Костянтин Довжанський (псевдонім "Чіля"). Він вихованець футбольної Кіровоградщини, який в своїй кар’єрі виступав як на обласному так і Всеукраїнському аматорському та професійному рівні ( «Зірка», КДЮСШ-2, Олімпік, «Ялос», «Княжа», «Аметист», «Рось», «Легіон», «Гідросила», «Чікаго», «Металург», «Устинівка», «Агроресурс», «Україна-Дудляр», ФК «Інгул»).

Учасники турніру можуть допомогти його підрозділу у придбані необхідної техніки для виконання бойових завдань, а також долучитися до збору коштів для придбання зимової резини для автівки підрозділу Віталія Дубового.

"Турнір пройде в декілька етапів. Кількість учасників команди: 3-5 людини, вікова категорії не має значення. Внесок на підтримку ЗСУ становить 2000 гривень з команди. Призова винагорода для переможця, срібного призера та бронзового призера становить загалом 15 тисяч гривень. Долю призових вирішуватимуть особисто призери, які матимуть можливість допомогти ЗСУ. Всі охочі можуть підтвердити свою участь до п’ятниці 13 січня до 15:00", - йдеться в повідомленні.

Бажаючі можут долучитись до збору, перерахувавши кошти на рахунок: 5375411420329448.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама